Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:2. Wielkie emocje i wreszcie … – Sport.pl

Powtarzając za tym co opowiada redakcja Warta Poznań – Rozwój Katowice: Przełamanie "zielonych" po Głos Wielkopolski na stronie „Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:2. Wielkie emocje i wreszcie …Sport.plJeśli piłkarze Warty Poznań leżeli na łopatkach po sześciu porażkach w siedmiu ostatnich spotkaniach, to jakie było ich położenie, gdy w 5. minucie z Rozwojem Katowice stracili gola? Zestawiona ad hoc linia defensywna, w której na swojej pozycji zagrał …”:

Przełamanie zielonych po 154 dniach! – relacja z meczu Warta […] przeczytaj pełny wpis ».

Jak opiszesz te wiadomości? Przystąp do debaty na na temat tego wydarzenia

Brak komentarzy.

Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:2. Wielkie emocje i wreszcie … – Sport.pl

Informując o tym co relacjonuje redakcja informacji Warta Poznań – Rozwój Katowice: Przełamanie "zielonych" po Głos Wielkopolski w artykule „Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:2. Wielkie emocje i wreszcie …Sport.plJeśli piłkarze Warty Poznań leżeli na łopatkach po sześciu porażkach w siedmiu ostatnich spotkaniach, to jakie było ich położenie, gdy w 5. minucie z Rozwojem Katowice stracili gola? Zestawiona ad hoc linia defensywna, w której na swojej pozycji zagrał …”:

Przełamanie zielonych po 154 dniach! – relacja z meczu Warta Continue reading “Warta Poznań – Rozwój Katowice 3:2. Wielkie emocje i wreszcie … – Sport.pl” »

Brak komentarzy.